Ruszyła przedsprzedaż iPhone 14 u polskich operatorów!

Ruszyła przedsprzedaż iPhone 14 u polskich operatorów! (Apple)

7 września odbyła się premiera długo wyczekiwanej serii iPhone 14. Większość tych modeli trafi do sprzedaży 16 września (poza iPhone 14 Plus - 7 października), ale już teraz można kupić je w przedsprzedaży także u polskich operatorów.

iPhone 14 w Play

Play oferuje nowe iPhone’y w przedsprzedaży zarówno w umowie na abonament, jak i bez zobowiązań. iPhone 14, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max trafią do pierwszych klientów już 16 września, natomiast ci, którzy wybrali iPhone 14 Plus muszą poczekać do 7 października. Ilość urządzeń jest limitowana, także osobom zdecydowanym zalecamy się pośpieszyć!

iPhone 14 w T-Mobile

T-Mobile przygotowało ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Od 9 września można zamówić u nich nowości od Apple w przedsprzedaży w ofercie na abonament. Dostępne są modele iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, a także od 7 października iPhone 14 Plus. Dodatkowo T-Mobile oferuje inne nowości Apple - zegarki Apple Watch Series 8, Apple Watch Series SE i Apple Watch Series Ultra, a także słuchawki AirPods Pro. 

Oferta T-Mobile na iPhone serii 14
Oferta T-Mobile na iPhone serii 14

iPhone 14 w Orange

W Orange nowości od Apple można kupić bez abonamentu za gotówkę lub w ratach 0%, z umową na abonament, z pakietem Orange Love oraz z umową na internet domowy. Od 16 września dostępne będą iPhone 14, 14 Pro, 14 Pro Max oraz zegarki Apple Watch SE i Apple Watch S8, natomiast od 7 października dostępny będzie iPhone 14 Plus. 

iPhone 14 w Plus

Plus oferuje nowe iPhone’y w umowie na abonament i za gotówkę z dostępnością, jak inni operatorzy. To, co go wyróżnia jest program ratalny Plus WYMIANA - umożliwia on zakup nowego urządzenia po okazyjnych ratach w umowie na 36 miesięcy, natomiast po upływie 24 miesięcy klient decyduje, czy spłaca pozostałą kwotę (w całości lub w ratach), czy wymienia swojego iPhone’a na inny model z nową umową. 

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.