Samsung: Płaski telefon do zdjęć

Samsung wprowadza na rynek model G600 ”“ pierwszy telefon z serii G, nastawiony na funkcje fotograficzne, który posiada pięciomegapikselowy aparat z czterokrotnym zoomem, fleszem i autofocusem.

W modelu Samsung G600 nacisk położono przede wszystkim na funkcje fotograficzne: pięciomegapikselowy aparat fotograficzny z czterokrotnym zoomem cyfrowym, flashem i autofocusem pozwalaja na wykonanie wysokiej jakości zdjęć. Dodatkowym urozmaiceniem jest możliwość wybierania trybów charakterystycznych dla cyfrowych aparatów: trybu macro, panoramicznego czy nocnego.

Telefon wyposażono w wyświetlacz 2.2” QVGA TFT LCD o 16 milionach kolorów. [url=https://worldgsm.pl/?id_tel=605]G600[/url] pozwala również na edycję zdjęcia - można przechowywać czy retuszować zdjęcia, a następnie wysyłać je przez e-mail czy MMS. Rezultaty można obejrzeć na ekranie telewizorza dzięki wyjściu TV, w które wyposażony jest telefon. G600 to również możliwość nagrywania filmów video (w rozdzielczości VGA 640x480). Kamera umieszczona w telefonie umożliwia nagranie maksymalnie godzinnego filmu w formatach H.263/MPEG4.

G600 może służyć również jako narzędzie do pracy dzięki obsłudze plików biurowych takich jak MS Word, Excel, Power Point czy PDF ”“ można przesłać wybrane dokumenty do telefonu za pomocą łączności Bluetooth lub kabla USB i bez problemu przeglądać czy zmieniać je w domu.
Telefon działa w technologii EDGE, pełna przeglądarka WWW (Net Front 3.4) pozwala na przeglądanie stron internetowych. Telefon wyposażony jest w odtwarzacz MP3, radio FM, z którego audycje można nagrać na telefon w postaci plików mp3, i klient e-mail. 54 MB pamięci można rozszerzyć dzięki dołączonej w zestawie karcie microSD. Dzięki temu nie powinno zabraknąć miejsca na ulubione utwory czy zdjęcia.

Telefon dostępny jest w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i grafitowej. Cena sugerowana przez producenta wynosi niecałe 1,5 tys. złotych.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.