Sieć Era zmienia wizerunek salonów

Już wkrótce klienci komórkowej sieci Era będą mogli załatwiać swoje sprawy w odświeżonych salonach firmowych, które otrzymają nowy wygląd. Nowa twarz punktów sprzedaży ma poprawić sprzedaż usług operatora.
Z informacji Rzeczpospolitej wynika, ze do końca roku odświeżonych ma zostać kilkaset punktów sprzedaży, a cała modernizacja ma zakończyć się w połowie 2008 roku. Niektórzy dilerzy przyznają, że mimo, iż zmiana wizerunku będzie kosztowna, to jest konieczna ponieważ Era, jako ostatnia zmienia wizualizację.

W nowych salonach Ery klienci mają poczuć się lepiej. Forma podpisywania umów ma być mniej formalna, a w salonie będzie więcej modeli telefonów do wypróbowania.

Po tych informacjach od razu nasunęło się pytanie co ze zmianą marki Era na T-Mobile. Niektórzy są zdania, że zmiana wizerunków salonów oznacza, że na zmianę marki przyjdzie nam jeszcze trochę zaczekać.

Źródło: Rzeczpospolita, media2[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.