Sieć Orange będzie miała kolejnego MVNE

Telogic Polska jest kolejną firmą, która korzystając z infrastruktury PTK Centertel planuje rozpocząć świadczenie usług, które pozwalają podmiotom trzecim na wejście na rynek telefonii mobilnej i oferowanie komórkowych usług pod własnymi markami.

Pod koniec września Telogic, firma z branży Mobile Virtual Network Enabler (MVNE) poinformowała o swoim wejściu na polski rynek. W środę Gazeta Prawna napisała, że firma chce oferować swoje usługi z wykorzystaniem PTK Centertel, operatora sieci Orange.

Telogic ułatwia wejście na rynek telefonii komórkowej oferując potrzebne do tego usługi i technologie, takie jak: umowy z operatorem, zarządzanie kartami SIM, billing, obsługę klienta, CRM czy przenoszenie numerów.

Kilka dni temu nowym prezesem Telogic został Robert Dygas, którego celem jest stworzenie pierwszego w Polsce prawdziwego operatora MVNE, który będzie posiadajał pełny know-how w tym zakresie, oraz który w krótkim czasie uruchomi swojego pierwszego w Polsce wirtualnego operatora.

Źródło: media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.