Simplus: 200 minut tanich rozmów

Komórkowa siec Plus do swojej oferty pre-paid o nazwie Simplus wprowadziła nowy pakiet minut o nazwie Gorące Popołudnia i Weekendy w Simplusie, który pozwala na prowadzenie tanich rozmów wewnątrz sieci Plus oraz na telefony stacjonarne.

Pakiet Gorące Popołudnia i Weekendy w Simplusie obowiązuje od 16 stycznia 2008 - dla użytkowników taryfy Nowy Simplus ”do odwołania”, a dla użytkowników taryf Easy oraz Team7 do 18 lutego 2008 roku.

W ramach pakietu klient otrzymuje 200 minut do wykorzystana na połączenia [b]wewnątrz sieci Plus oraz na telefony stacjonarne codziennie od 16 do 8 rano oraz w weekendy (od 16 w piątek do 8 rano w poniedziałek). W tym przypadku koszt jednej minuty wynosi 4 grosze.

Pakiet minut można aktywować za pomocą tzw. krótkiego kodu ”“ *121*11*07#. Koszt pakietu wynosi 8 zł brutto, a jego ważność ”“ 30 dni. Na koncie może być aktywny jednocześnie tylko jeden pakiet Gorące Popołudnia i Weekendy. Kolejny można aktywować po 30 dniach od aktywacji poprzedniego. Ilość pozostałych minut w pakiecie można sprawdzać bezpłatnie za pomocą kodu *121#.

[b]Uwaga![/b] Połączenia z numerami w ramach promocji Darmowy numer lub Wolny numer nie powoduje zmniejszenia liczby minut z aktywnego Pakietu. Z kolei połączenia z numerami w Swojakach oraz w ramach pakietów Pakiet Maxi Minuty, Pakiet Mini Minuty lub Premia Non Stop zmniejsza liczbę minut z aktywnego pakietu.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.