Simplus: Darmowy numer także w nowej taryfie

Kolejna dobra informacja dla użytkowników nowej taryfy Simplusa w komórkowej sieci Plus. Operator postanowił użytkownikom z Nowym Simplusem także udostępnić możliwość aktywacji Darmowego Numer, czyli darmowych połączeń i SMS-ów z wybranym numerem.

Simplus wprowadził nową edycję promocji Darmowy Numer, która tym razem będzie obowiązywała do 21 stycznia 2008 roku i obejmie także użytkowników nowej taryfy Simplus. Do tej pory z promocji mogli korzystać użytkownicy starszych taryf Simplusa.

Warunki promocji pozostają bez zmian. Użytkownik może wykonywać nielimitowane rozmowy oraz słać darmowe SMS-y z wybranym numerem w komórkowej sieci Plus. Okres czasu bezpłatnych połączeń jest uzależniony od wartości dokonanego przez użytkownika zasilenia konta.

Zasielenia od 10 do 29 zł pozwalają na bezpłatny kontakt z wybranym numerem przez 3 dni (72 godziny) od momentu zasilenia, zasilenia od 30 do 49 zł - 15 dni (360 godzin), a zasilenia od 50 do 150 zł (720 godzin). Każdorazowe zasilanie konta przedłuża okres ważności Darmowego Numeru.

Aktywcji można dokonać za pomocą tzw. krótkiego kodu *104*11*48wybrany numer#. Co ważne, pierwsze wprowadzenie Darmowego Numeru w taryfie Simplus jest bezpłatne. Za pomocą kodu *104# można sprawdzić ważność pakietu.

Źródło: [url=www.media2.pl]media2[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.