Simplus: Darmowy numer także w pozostałych taryfch

Kilka dni temu Simplus wprowadził promocyjną usługę Darmowy Numer dla użytkowników taryfy Nowy Simplus. Jednak promocja umożliwiająca darmowe połączenia i SMS-ów z wybranym numerem dostępna jest także w taryfach Team7 oraz Easy.
Nową edycja promocji Darmowy Numer dla taryf Team7 oraz Easy będzie obowiązywała do 21 stycznia 2008 roku. Od kilku dni z podobnej promocji mogą korzystać także użytkownicy taryfy Nowy Simplus.

Warunki promocji pozostają bez zmian. Użytkownik może wykonywać nielimitowane rozmowy oraz słać darmowe SMS-y z wybranym numerem w komórkowej sieci Plus. Okres czasu bezpłatnych połączeń jest uzależniony od wartości dokonanego przez użytkownika zasilenia konta.

Zasilenia od 10 do 29 zł pozwalają na bezpłatny kontakt z wybranym numerem przez 3 dni (72 godziny) od momentu zasilenia, zasilenia od 30 do 49 zł - 15 dni (360 godzin), a zasilenia od 50 do 150 zł (720 godzin). Każdorazowe zasilanie konta przedłuża okres ważności Darmowego Numeru.

Aktywacji można dokonać za pomocą tzw. krótkiego kodu *104*11*48wybrany numer#. Uwaga! Wprowadzenie Darmowego Numeru przy taryfach Team7 i Easy kosztuje 10 złotych, w Nowym Simplusie jest bezpłatne. Za pomocą kodu *104# można sprawdzić ważność pakietu.

Źródło: media2[url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.