SMS Biznes

Sage Symfonia wprowadza do swej oferty rozwiązań branżowych aplikację SMS Biznes ”“ rozwiązanie zaprojektowane dla Systemu SYMFONIA.

Program SMS Biznes wzbogaca funkcjonalność Systemów SYMFONIA o bardzo przydatną możliwość zdalnego kontaktu z klientami, partnerami rynkowymi i pracownikami. To nowoczesna, praktyczna i błyskawiczna forma komunikacji.

SMS Biznes umożliwia wysyłanie wiadomości SMS bezpośrednio z komputera PC, za pośrednictwem Internetu. Oprócz autonomicznej wysyłki wiadomości SMS, program integruje się z systemem SYMFONIA oraz z pakietem Office i pozwala na definiowanie harmonogramu wysyłek krótkich wiadomości tekstowych. Ułatwia to przygotowanie cyklicznych komunikatów oraz pozwala na planowanie przyszłej wysyłki pojedynczych, jak i masowych wiadomości SMS. Co więcej, dostępny jest także mechanizm alertów SMS, generowanych automatycznie, dzięki mechanizmom integracji SMS Biznes z Systemami SYMFONIA.

Wbudowana w program funkcja wyświetlania ogłoszeń, umożliwia kontakt z użytkowników programu i informowanie np. o nowościach w ofercie Sage Symfonii, aktualnych promocjach lub dostępnych aktualizacjach.

SMS Biznes to ekonomiczny sposób komunikacji z klientami i partnerami, w tym kontrahentamii dłużnikami. Pakiet 60 wiadomości SMS dostępny jest w cenie 9 PLN netto (15 gr za SMS), co, biorąc pod uwagę wygodę, funkcjonalność i niezawodność rozwiązania, stanowi atrakcyjną propozycję.

Program SMS Biznes dystrybuowany jest bezpłatnie. Można go pobrać pod adresem: http://www.smsbiznes.pl/Files/SMSBiznes-Sage1.0.74.0.exe.

SMS Biznes jest autorskim rozwiązaniem firmy Mobile Media Consulting Sp. z o.o. (MMC). MMC działa od 2003, koncentrując się na współpracy z operatorami GSM w zakresie oferowania usług dodanych w tym aplikacji dla telefonów komórkowych.

Animacja: Jak działa SMS Biznes?: [url=http://media.netpr.pl/PressOffice/getFile.PressRelease.80557.po?oid=34136]Tutaj[/url]
Schemat działania aplikacji SMS Biznes: [url=http://media.netpr.pl/PressOffice/getFile.PressRelease.80557.po?oid=34138]Tutaj[/url]

Źródło: netpr.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.