SMS na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Tuż przed szesnastym finałem Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformowała o telefonicznych sposobach wsparcia akcji. Pieniądze w tym roku będą zbierane na pomoc dla dzieciów z schorzeniami laryngologicznymi.


Posiadacze telefonów komórkowych wszystkich polskich sieci (Era , Orange , Play i Plus ) przez całą niedzielę, 13 stycznia 2008 roku, będą mogli wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wysyłając SMS-y na numer 7547. Koszt wysłania takiego SMS wynosi 6,1 zł. Operatorzy zrzekli się swojego dochodu, tym samym przekażą w całości (5 zł netto za SMS) zebraną kwotę na nasze konto.

Uruchomiona zostanie także linię dla posiadaczy telefonów stacjonarnych. Telekomunikacja Polska uruchomiła Linię TP. Przez cały dzień 13 stycznia 2008 rou funkcjonował będzie numer telefonu 0-400-407-401, za pośrednictwem którego można wspierać działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Oprócz tego, jak co roku, akcję będzie można wesprzeć także wrzucając pieniądze do puszek wolontariuszy, biorąc udział w aukcjach internetowych, dokonać przelewu z karty bądź wziąć udział w licytacji złotych serduszek i złotych kart telefonicznych. Wszystkie informacje będą pojawiały się podczas programów w TVP i TVN.

źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.