Sony Ericsson K810i oraz Nokia E61i w ofercie sieci Era

Od 27 sierpnia b.r. sieć Era wprowadza Sony Ericsson K810i - multimedialny telefon, który dzięki technologii UMTS, umożliwia korzystanie z usług blueconnect oraz połączeń wideo.

K810i wyposażony jest w kamerę o matrycy 3.2 megapiksela, z ksenonową lampą błyskową oraz posiada wiele innych funkcji ułatwiających wykonywanie, edycję i przeglądanie zdjęć. Po wykonaniu fotografii można ją w bardzo łatwy sposób umieścić na stronie WWW, wykorzystując funkcję bezpośredniej publikacji na blogu. Sony Ericsson K810i posiada zupełnie nową klawiaturę z okrągłymi klawiszami, które ułatwiają wpisywanie tekstu i ograniczają przypadkowy wybór przycisku.

W ofercie ”Telefon bez umowy” jego cena wynosi 1299 złotych brutto.

Kolejna nowość w sieci Era to Smartfon zaprojektowany w dobrze znanym stylu najpopularniejszych urządzeń do mobilnej poczty e-mail oznaczony symbolem E61i, do którego wbudowano 2-megapikselowy aparat cyfrowy.

Przeznaczony do intensywnego korzystania z poczty elektronicznej smartfon Nokia E61i zapewnia zaawansowane możliwości obsługi załączników dzięki funkcjom edycji dokumentów. Nowy układ pełnej klawiatury z klawiszami Navi i One Touch zapewnia niespotykany dotychczas komfort korzystania z urządzenia mieszczącego się w dłoni. Nokia E61i działa z firmowymi rozwiązaniami do poczty push e-mail, takimi jak Nokia Intellisync Wireless Email, Mail for Exchange, BlackBerry Connect oraz większością popularnych rozwiązań dla użytkowników indywidualnych (IMAP, POP3). W odpowiedzi na oczekiwania klientów smartfon zawiera także wysokiej jakości aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli, odtwarzacz muzyczny i odtwarzacz wideo.

Źródło: Era / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.