Sony Ericsson W990i - HSDPA/Wi-Fi, GPS

Sony Ericsson zaprezentował koncepcyjny telefon serii Walkmana z 3,5-calowym, dotykowym ekranem i rozdzielczością VGA (16M kolorów). Oznaczony symbolem W990i telefon oferuje łączność HSDPA, Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 2.0 oraz posiada wbudowany GPS.

Telefon wyposażono w dwie kamery cyfrowe: główna 5MPx i druga 1,3-MPx umożliwiająca prowadzenie wideorozmów, AutoFokus i 20-krotny zoom cyfrowy. Urządzenie umożliwia nagrywanie filmów wideo w rozdzielczości VGA (640x480).

Stanowiący połączenie telefonu HSDPA oraz wysokiej jakości odtwarzacza plików multimedialnych w telefon wbudowano 8GB pamięci. Plików muzycznych można będzie słuchać za pośrednictwem Bluetooth stereo A2DP lub przez wbudowane w telefon stereofoniczne głośniki o mocy (2x3.5W). Wyposażenie "muzyczne" uzupełnia radio FM z RDS.

Jak na razie nie ujawniono ceny, ani terminu pojawienia się najnowszego telefoniczno-muzycznego produktu szwedzko-japońskiego koncernu na sklepowych półkach. Według spekulacji mediów jest szansa, że stanie się to jeszcze w tym roku.

Źródło: Telix, Sony Ericsson

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.