Stylowy telefon 3G od Samsunga

Samsung wprowadza na polski rynek stylowy telefon komórkowy o prostych kształtach. Obsługujący technologie trzeciej generacji telefon Samsung J400 charakteryzuje się rozkładaną lustrzaną obudową.

W składanym modelu Samsung J400 znajdują się dwa wyświetlacze: główny 2-calowy to ekran TFT o 262 tys. kolorów, który pozwala na oglądanie zdjęć i odtwarzanie filmów wideo. Zewnętrzny, mniejszy wyświetlacz pokazuje godzinę oraz informacje o otrzymanych wiadomościach i nieodebranych rozmowach telefonicznych.

Telefon obsługuje technologię 3G (szybki Internet, videorozmowy, ) i umożliwia komunikację za pomocą technologii Bluetooth 2.0 ”“ na przykład ze słuchawkami stereo czy drukarką by na przykład wydrukowac zdjęcie. Samsung J400 odtwarza formaty MP3, AAC, AAC+, AMR. 1,3 megapikselowy aparat fotograficzny pozwala na robienie zdjęć czy też nagrywanie filmików video w formatach MPEG4 i H.263.

Samsung, jako jedyny producent na polskim rynku oferuje swoich telefonach funkcję wiadomości alarmowych. Wystarczy, że przyciśniesz cztery razy boczny przycisk na obudowie a telefon automatycznie wyśle na wprowadzony wcześniej numer wiadomość SMS powiadamiającą, że jesteś w niebezpieczeństwie.

Specyfikacja Samsung J400:
- Standard UMTS, EDGE 900/1800/1900 MHz / 2.1 GHz
- Aparat fotograficzny 1,3 megapiksele + VGA do videokonferencji
- Wyświetlacz Główny: TFT, 262 tys. kolorów (2,0"); pomocniczy: STN, czarnobiały (1,0")
- Pliki audio: MP3 / AAC / AAC+ / AMR / RA
- Bluetooth 2.0, USB 2.0 (Full Speed)
- MMS/Java/klient e-mail
- Czas rozmowy: do 180 minut
- Czas czuwania: do 250 godzin
- Pamięć: 8MB + czytnik kart microSD
- Rozmiary: 99x49,5x15,9mm
- Mobile Tracker
- Tryb offline
- Cena: 699,00zł

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.