Świąteczne nowości Sony Ericsson

W związku ze zbliżającym się bożonarodzeniowym sezonem zakupowym, firma Sony Ericsson na wybranych rynkach w tym miesiącu wprowadzi telefony z linii Walkman i Cyber-shot - W910 oraz K850.

Telefon Walkman W910 zaprojektowano z myślą o rozrywce. Za pomocą urządzenia można słuchać muzyki, grać w trójwymiarowe gry, oglądać klipy wideo czy mieć dostęp do Internetu. Funkcja SensMe zaskoczy muzyką odpowiednio dopasowaną do twojego nastroju i rytmu dnia. Urządzenie wyposazono w kartę pamięci Memory Stick Micro o pojemności 1GB, którą dołączono do zestawu.

Z kolei telefon Sony Ericsson K850 Cyber-shot jest wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości5 MPix , autofokus oraz ksenonową lampę błyskową, które pozwalają na uzyskanie efektów takich jak w prawdziwym cyfrowym aparacie fotograficznym. Funkcja Photo Fix poprzez jedno kliknięcie automatycznie poprawi balans światła.

Źródło: [url=www.media2.pl]media2[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.