Tak Tak i Heyah: Droższe połączenia do Play

Kolejny polski operator komórkowy wprowadza w swoich cennikach zmiany związane z połączeniami z telefonami użytkowników multimedialnej sieci Play. Po Orange ”inne” stawki do Play zaoferuje także Era w Tak Taku oraz Heyah.
Kilka dni temu branżowy serwis Telepolis informował, że od 31 października 2007 roku użytkownicy telefonów komórkowych Era Tak Tak z taryfą Happy Taniej, z siecią Play będą się łączyć po ”normalnej” stawce (77 groszy), bez uwzględniania zniżek za staż w sieci.

Okazuje się, że niekorzystna zmiana dopadnie także użytkowników sieci Heyah, którzy od 31 października 2007 roku ”“ mimo aktywowanego nowego Pakietu Sielanka ”“ za połączenia z siecią Play będą płacić jak za normalne połączenie.

W poniedziałek informowaliśmy, że nadal będziemy dzwonić drożej do sieci Play z telefonów stacjonarnych, bo UKE odmawia zmiany umowy między TP a P4. Drożej do sieci Play dzwonią także użytkownicy sieci Orange, np. w ramach nowej oferty Orange POP - po 75 groszy. Warto pamiętać, że różnice w cennikach są uzależnione od umów między operatorami.

Źródło: [url=www.media2.pl]media2[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.