Taryfa Era Fun w systemie Era Mix - kolejna odsłona

Taryfa Era Fun na czas 24 lub 36 miesięcy" w systemie Era Mix oferuje pakiet startowy, której całość przeznaczona jest na zasilenie konta systemu Era Mix i stanowi stan początkowy konta systemu Era Mix, wraz z telefonem. Teraz w ofercie Nokia 3110 classic.

W okresie od 27.06.2007 r. do wyczerpania zapasów zestawów objętych niniejszą ofertą lub do odwołania, jednakże nie dłużej niż do 30.08.2007 r. (włącznie), przy podpisaniu Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych na czas 24 lub 36 miesięcy, przez co rozumie się podjęcie zobowiązania do utrzymania aktywnej karty SIM ważnej na połączenia wychodzące odpowiednio przez okres 24 lub 36 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, PTC, operator sieci Era oferuje:

Pakiet startowy dla taryfy Era Fun w cenie 20,00 zł z VAT, której całość przeznaczona jest na zasilenie konta systemu Era Mix i stanowi stan początkowy konta systemu Era Mix, wraz z telefonem. Od momentu wykonania pierwszego połączenia ważność konta na połączenia wychodzące wynosi jeden miesiąc.

Telefony w Ofercie Promocyjnej „Taryfa Era Fun”

Więcej o warunakch promocji ”Taryfa Era Fun” [url=http://www.telix.pl/images/promocje/era_fun.pdf]link[/url]

Więcej o warunakch promocji Taryfa Era Fun na odległość” [url=http://www.telix.pl/images/promocje/era_fun_na_odleglosc.pdf]link[/url]

Źródło: Era, Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.