Telefon LG z dotykową klawiaturą

Firma LG wprowadza na światowe rynki nowy telefon komórkowy - LG KF600, prosty w obsłudze telefon, niemalże czytający w myślach użytkownika, dzięki niespotykanemu interfejsowi InteractPad.

W zastosowanym interfejsie InteractPad fizyczne klawisze nawigacyjne zastąpiono zmieniającymi się w zależności od kontekstu przyciskami wirtualnymi, ułatwiającymi dostęp do zadań. Nowy interfejs został opracowany przez LG w odpowiedzi na potrzebę uproszczenia nawigacji po zaawansowanych funkcjach nowoczesnych telefonów.

InteractPad w modelu LG KF600 wyświetla wirtualne przyciski menu potrzebne do wykonania odpowiednich zadań, dzięki czemu nie trzeba wyszukiwać poszczególnych funkcji. Dodatkowe ułatwienie zapewniają reakcje dźwiękowe, wizualne i dotykowe interfejsu InteractPad. Naciśnięty przycisk wirtualny staje się większy, a telefon delikatnie wibruje i wydaje krótki dźwięk. Reakcja interfejsu zwiększa realizm przycisków wirtualnych i wygodę oraz prostotę użytkowania telefonu.

Model LG KF600 wyposażono także w funkcje multimedialne, takie jak aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 megapikseli, odtwarzacz MP3, kamerę wideo, radio FM, Bluetooth i inne. Jego ergonomiczny kształt idealnie współgra z eleganckim, błyszczącym wykończeniem.

Telefon LG KF600 jest również tegorocznym zdobywcą nagrody 2008 iF product design award.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.