Telefon Wi-Fi do Skype

Firma Netgear wprowadza na polski rynek telefon SPH200W, który pozwala komunikować się za pośrednictwem programu Skype bez konieczności korzystania z komputera.

Telefon Netgear SPH200W został wyposażony w preinstalowne oprogramowanie Skype, umożliwiające bezpłatną komunikacje poprzez łącza internetowe zarówno z innymi użytkownikami aplikacji jak i zwykłymi telefonami stacjonarnymi i mobilnymi w atrakcyjnych stawkach. Telefon będzie działał w każdym miejscu na świecie, w którym jest dostęp do sieci WiFi, nie wymagającej logowania przez przeglądarkę.

Użytkownicy korzystają z telefonu, tak samo jak podczas korzystania ze Skype. Menu telefonu, prezentowane w żywych, jasnych kolorach, wyświetla listę zapisanych kontaktów Skype wraz z informacją o ich dostępności, podobnie jak ma to miejsce w programie Skype na komputerze PC. Urządzenie charakteryzuje się długim czasem rozmów (4 godziny) i czuwania (48 godzin).

Źródło: media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.