Telefony Samsunga cieszą się coraz większą popularnością

Samsung to firma znana nam od dłuższego czasu. Producent przez wszystkie lata swojej działalności udowodnił nam, że jego produkty są na wysokim poziomie. Dużą popularnością wśród użytkowników cieszą się również telefony Samsunga. Dowodem na to jest ich rekordowa sprzedaż. W jednym roku producentowi udało się sprzedać 300 milionów egzemplarzy. W liczbie tej znalazły się telefony ze wszystkich linii Samsunga. Wśród nich ogromny sukces odniosły dwa smartfony będące flagowymi telefonami Samsunga. Jest to Galaxy S i Galaxy S II. Dzięki nim inne produkty z tej serii również zyskały na popularności, a linia Galaxy stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii produktowych na całym świecie.

Galaxy SII zadebiutował w 2011 roku i bardzo przyczynił się do sukcesu sprzedażowego Samsunga, bowiem od momentu jego premiery zostało sprzedanych około 10 milionów egzemplarzy w dość krótkim czasie i dużo szybciej niż innych modeli w całej historii Samsunga.
Na całym świecie coraz lepiej zaczynają sprzedawać się też inne smartfony producenta z systemem bada. Dla przypomnienia niedawno miała miejsce premiera bada 2.0. Na tym systemie pracuje rodzina telefonów Wave. W 2011 roku swoją premierę miał też kolejny model z tej serii Wave 3, który jest już dostępny w Polsce.
Samsung swoim użytkownikom proponuje również nowe rozwiązania, niespotykane do tej pory na rynku jak Galaxy Note. Jest to pierwsze urządzenie mobilne mające ekran o przekątnej 5,3 cala Super AMOLED. Urządzenie jest bardzo funkcjonalne i zaczyna się cieszyć coraz większą popularnością.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe