Telekomunikacja Polska operatorem zintegrowanym

Przekształcamy się w operatora zintegrowane­go, który oferuje klientom usługi stacjonarne i mobil­ne - mówi Gazecie Krakowskiej Maciej Witucki, prezes Telekomunikacji Polskiej, który zapowiada jednocześnie, że ceny połączeń w telefonii stacjonarnej będą tanieć.
Maciej Witucki, pytany przez Gazetę Krakowską o wypieranie telefonii stacjonarnej przez telefony komórkowe, przyznaje, że jest to ”nieuchronny proces”, jednocześnie zaznaczając, że nigdzie telefony komórkowe nie wyparły telefonii stacjonarnej całkowicie.

By dbać o dobrą pozycję, Telekomunikacja Polskiej będzie namawiać swoich abonentów nie tylko na usługi telefoniczne. - Chcemy, by klient mógł wykorzystywać gniazd­ko telefoniczne do zupełnie nowych usług jak np. multipakiet tp (czyli telewizja, wideo na życzenie) czy do tele­fonii VoIP - mówi Witucki.

Prezes zapowiedział także, iż w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych spadków cen połączeń w telefonii stacjonarnej, chociażby poprzez wprowadzenie kolejnych taryf z dużą ilością darmowych minut.

Źródło: Gazeta Krakowska, Media2

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.