Telekomunikacja Polska pomoże w Euro 2012

Telekomunikacja Polska, PZPN, TVP, Polskie Radio i Fundacja Teraz Polska podpisały porozumienie dotyczące współpracy przy organizacji Euro 2012. Porozumienie dotyczy nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych i medialnych.

Porozumienie TP, PZPN, TVP, PR i Fundacji „Teraz Polska” umożliwi koordynację działań i niezbędnych inwestycji, które firmy muszą przeprowadzić przed imprezą. Budowa nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej ma zapewnić nie tylko sprawną obsługę Euro 2012, ale również przynieść korzyści po imprezie.

Inwestycje na stadionach i innych obiektach powinny być tak przygotowane i przeprowadzone, aby po mistrzostwach mogły one pełnić rolę centrów sportu, rozrywki i biznesu, a do tego niezbędne są najnowocześniejsze usługi telekomunikacyjne.

TP będzie też współpracować z partnerami ukraińskimi, aby transmisje z meczów i wymiana informacji między obydwoma krajami była na światowym poziomie. Operator prowadzi już wstępne rozmowy z przedstawicielami ukraińskiej branży telekomunikacyjnej na temat zakresu współpracy w zapewnieniu dostępności usług telekomunikacyjnych podczas mistrzostw.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.