Ukradł telefon i schował do majtek

Złodzieje telefonów komórkowych zaskują swoją pomysłowością. Gdańscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który ukradziony telefon komórkowy ukrył w... majtkach.

Wczoraj informowaliśmy o młodocianym złodzieju telefonów, którego ”wydał” schowany pod kołdrą dzwoniący telefon, gdy rozmawiał z policjantami. Dzisiaj media informują o kolejnym interesującym przypadku.

28-letni Waldemar B. ze sklepu w centrum handlowym ukradł kasetkę z 400 zł w środku i telefon komórkowy sprzedawczyni. Ta zaalarmowała ochronę sklepu i policję. Przy złodzieju znaleziono kasetkę z pieniędzmi, ale bez telefonu. Złodziej nie chciał przyznać się do kradzieży telefonu - opisuje Gazeta Wyborcza.

Sprzedawczyni postanowiła z innego telefonu wykręcić swój numer telefonu, który zadzwonił... w spodniach złodzieja. Okazało się, że złodziej telefon miał schowany w majtkach. Za kradzież grozi mu 5 lat więzienia.

Źródło: Gazeta Wyborcza, [url=www.media2.pl]media2.pl[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.