Vodafone chce spotkać się z ministrem

Vodafone, największy operator telekomunikacyjny na świecie i udziałowiec w polskiej spółce Polkomtel, operatora komórkowych sieci Plus oraz Sami Swoi, od kilku tygodni chce spotkać się z ministrem skarbu.

Jak czytamy w Pulsie Biznesu , Vodafone już dwa razy zgłaszał chęć spotkania się z ministrem skarbu Aleksnadrem Gradem. Na razie bez skutku.

Minister nie chce spotykać się z brytyjskim udziałowcem Plusa , przynajmniej do czasu wyroku sądu arbitrażowego, który ma zapaśc jeszcze w styczniu. Od marca 2006 roku toczy się walka między udziałowcami Polkomtela o 19 proc. akcji, które chce sprzedać TDC.

Minister może odwlekać spotkanie z inwestorem, bo polscy udziałowcy są pewni, że wygrają arbitraż ”“ zauważa Puls Biznesu. Mimo to polscy udziałowcy są zdziwieni zachowaniem ministra. Jak zauważają, Vodafone - największy światowy operator - po prostu chce dowiedzieć się ”na czym stoi”.

Źródło: Puls Biznesu, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.