W Play 200+1200 GB internetu za darmo!

W Play 200+1200 GB internetu za darmo! (Play)

Na początku października w Play ruszyły dwie promocje, które po połączeniu dadzą klientowi 1400 GB internetu mobilnego za darmo. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty?

200 GB internetu za darmo na start

To promocja dla nowych klientów Play na kartę. Aby z niej skorzystać wystarczy doładować konto za minimum 10 zł za pośrednictwem aplikacji Play24. Darmowy pakiet gigabajtów będzie dostępny po włączeniu promocji w aplikacji w zakładce Dla Ciebie. Od chwili aktywacji ważność oferty wynosi 30 dni. 

Promocyjny pakiet 200 GB jest dostępny dla następujących ofert na kartę: Play24 Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa na Kartę PL, Internet na Kartę w Play, Internet na Kartę 2.0 w Play.

1200 GB za darmo przez rok plus 200 GB na start w Play
1200 GB za darmo przez rok plus 200 GB na start w Play

1200 GB internetu za darmo przez rok

Zarówno nowi, jak i obecni klienci Play na kartę mogą skorzystać z promocji dającej 1200 GB internetu mobilnego za darmo. Wystarczy w aplikacji Play24 włączyć jeden z cyklicznych pakietów za 35 zł lub więcej z „2x więcej GB po doładowaniu w aplikacji”. Darmowa paczka internetu będzie dostępna w 12 miesięcznych pakietach po 100 GB. Pierwszy bonus należy aktywować w aplikacji, a następne będą już odnawiać się automatycznie wraz z cyklicznym pakietem. Każda paczka 100 GB jest ważna 30 dni. Oferty, których dotyczy promocja znajdziesz na stronie Play. 

Z obu promocji można skorzystać do 3 stycznia 2023 roku i można je łączyć - zyskując 1400 GB darmowego internetu przez rok.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.