Walentynkowa promocja w Play

We wtorek, 12 lutego 2008 roku, multimedialna sieć komórkowa Play wprowadzi do swojej oferty nową walentynkową promocję - ”Abonament 50 proc. taniej”. Promocja skierowana jest do nowych użytkowników sieci, którzy podpiszą umowę z operatorem.

Nowa promocja pod nazwą Abonament 50 proc. taniej, dla oferty Play Abonament 40 obowiązywać będzie od 12 do 29 lutego 2008 roku i można z niej skorzystać podpisując umowę w dowolnym salonie Play .

W ramach oferty Play Abonament 40 dostępne są trzy modele telefonów, Samsung Z170, Nokia 6151 oraz Playset, które kosztują 3 grosze.

Decydując się na promocję abonent otrzymuje 50 proc. rabatu na comiesięczną opłatę abonamentową przez trzy pierwsze miesiące od aktywacji i w efekcie płaci w tych okresach 20 zł zamiast 40 zł. Przyznany rabat nie ma wpływu na Pakiet Złotówek, który klient będzie otrzymywał standardowo co miesiąc w wysokości 48 zł.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.