Walka o iPhone

Europejscy operatorzy komórkowi walczą o wprowadzenie do swoich ofert iPhone, na punkcie którego oszalała Ameryka. Na razie brak informacji kiedy telefon trafi do Polski i u którego operatora. Walka o to cacko trwa między Erą, Orange i Plusem. Z biegu po iPhone została wykluczona sieć Play.
Wiele wskazuje na to, że iPhone pojawi się u jednego z trzech dużych polskich operatorów. Z informacji Gazety Prawnej wynika, że operator sieci Play, rozmawiał z Apple, ale producent iPhone uznał, że sieć Play jest zbyt mała.

Jednak przedstawiciele P4 zapewniają, że chcą wprowadzić telefon do swojej oferty - pojawił się nawet pomysł zakupu iPhone od któregoś z hurtowników i jego sprzedaż w salonach sieci Play.

Sieć Era na razie nie komentuje spraw związanych z iPhone. Według informacji Gazety Prawnej, sieć Orange prowadzi także rozmowy z Apple o wyłączności na sprzedaż iPhone w Polsce. Waha się jeszcze Polkomtel, operator Plusa.

Jest o co walczyć - z szacunków operatorów do jakich dotarła Gazeta Prawna wynika, że zainteresowanych telefonem Apple jest nawet kilkaset tysięcy polskich abonentów.

Źródło: Gazeta Prawna

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.