Walka Plusa z Orange

Plus poinformował, że jego sieć obecnie zajmuje pozycję lidera na polskim rynku. Jednak komórkowa sieć Orange nie ma najmniejszego zamiaru oddawać swojej czołowej pozycji. Zapowiada się mocna walka o klienta - obie sieci zapowiadają nowe, ciekawe oferty.
Z oficjalnych danych operatorów za drugi kwartał wynika, że na koniec czerwca 2007 roku czołową pozycję na rynku telefonii komórkowej posiada sieć Orange, a kolejne miejsca: Plus, Era i Play. We wtorek prezes Polkomtela sugerował, że Plus już w trzecim kwartale może wyjść na prowadzenie, pod względem ilości posiadanych użytkowników.

Jednak sieć Orange nie chce oddawać swojej czołowej pozycji. - Nie zamierzamy oddać pozycji lidera. Potwierdzają to wyniki i trendy sprzedaży wszystkich ofert Orange - mówi Gazecie Prawnej Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes sieci Orange.

Między tymi operatorami zapowiada się mocna walka o klienta. Prezes Orange zapowiedziała, że klienci sieci Orange do końca roku - w IV kwartale - mogą liczyć na "bardzo ciekawe oferty". Także prezes Plusa zapowiada nowatorskie usługi - podobno nowa strategia operatora została już zaakceptowana i wkrótce będzie przedstawiona publicznie.

Źródło: Gazeta Prawna

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.