Wkrótce rozmowy będą prawie darmowe

Telekomunikacyjni operatorzy, by uratować swoje zyski, muszą coraz bardziej walczyć o swoich klientów. Dlatego już wkrótce możemy spodziewać się wielu usług, obniżających głosowe połączenia.
Największy problem mają operatorzy telefonii stacjonarnej, którym ubywa coraz więcej telefonicznych klientów, którzy coraz częściej przesiadają się na korzystanie z telefonów komórkowych. Eksperci nie mają wątpliwości, że operatorzy będą musieli sięgnąć po nowe pomysły, które pomogą utrzymać klientów.

- W ciągu pięciu lat, a może nawet wcześniej, operatorzy zaproponują klientom stacjonarnym rozmowy bez ograniczeń w ramach abonamentu. Firmom będzie się to opłacać nawet jeśli miesięczna opłata wyniesie około 50 zł ”“ mówi Dziennikowi Zachodniemu Magda Borowik, analityk telekomunikacyjny firmy IDC.

Kilku mniejszych operatorów, jak na przykład UPC Polska, już oferuje swoim klientom abonament telefoniczny z darmowymi rozmowami stacjonarnymi bez limitów minut.

Źródło: Polska. Dziennik Zachodi / media2

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.