Współpraca Play z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Play również w tym roku kontynuuje współpracę z WOŚP. Właśnie została udostępniona mobilna aplikacja „Uczymy ratować”, oraz zostały przygotowane aukcje ze złotymi numerami i telefonami oferowanymi w prezencie.
Efektem nawiązanej kilka tygodni temu współpracy WOŚP z Play jest promocja pod nazwą „Wspieram WOŚP”. Promocja polega na tym, że Play przekazuje 5% doładowań klienta z danego miesiąca na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Korzystanie z usługi jest bezpłatne. W celu wsparcia akcji wystarczy jeśli klient wyśle SMS o treści „TAK” na bezpłatny numer 8070. Usługa zostanie uruchomiona w przeciągu 24 godzin od momentu wysłania wiadomości SMS. Natomiast doładowania zostaną zliczone za cały miesiąc kalendarzowy.

Drugą korzyścią jak wynika ze współpracy obu podmiotów jest powstanie aplikacji „Uczymy ratować”, która jest przeznaczona na smartfony z systemem Android i iOS. Aplikacja pozwala uzyskać dostęp do podstawowych informacji, oraz rad, które dotyczą zasad udzielania pierwszej pomocy. Aplikacja zawiera też spis telefonów alarmowych i pomaga je szybko wybrać w razie konieczności. W sytuacji zagrożenia życia taka aplikacja, jak również szybko podjęte działania są w stanie uratować ludzkie życie.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe