Xelion umożliwia SMS-ową lokalizację bankomatów

Klienci Doradców Finansowych Xelion zyskali dostęp do usługi - lokalizacji najbliższych bezpłatnych bankomatów banków Pekao SA i BPH oraz sieci Euronet. Jest to usługa oferowana w Polsce wyłącznie przez Grupę UniCredit.

Dzięki nowej SMS-owej usłudze znalezienie przez klienta Xelion najbliższego bankomatu stało się prostsze. Wskazuje ona bankomaty dla których wypłata kartami Maestro i Visa Electron jest bezpłatna. Usługa jest dostępna dla abonentów sieci Era, Plus oraz Orange.

Aby otrzymać informację o trzech najbliższych bankomatach wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści „b” lub „bankomat” na numer 70380. Na telefon z którego wysłano wiadomość zostanie przesłana lista bankomatów wraz z ich adresami i odległością od miejsca, z którego wysłano SMS.

Koszt jednego SMS-a wynosi 0,61 brutto. Przy pierwszym wysłaniu wiadomości na numer 70380 klient jest proszony o wyrażenie zgody na lokalizację swojego telefonu. W celu akceptacji powinien postępować zgodnie z instrukcjami otrzymanymi od operatora. SMS dotyczący zgody na lokalizację telefonu jest bezpłatny.

Klienci Konta Xelion mają do dyspozycji największą sieć bezpłatnych bankomatów w Polsce ”“ ponad 3075 urządzeń, działających pod szyldami Banków Pekao SA i BPH oraz sieci Euronet. Użytkownicy Konta Xelion mogą, od pierwszego lipca, bezpłatnie korzystać także z sieci 3 357 bankomatów UniCredit na terenie Włoch.

Źródło: Xelion. Doradcy Finansowi; Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.