YouTube w telefonach komórkowych

Sympatycy internetowego serwisu społecznościowego YouTube mogą już pliki wideo oglądać na ekranie swojego telefonu komórkowego. Udostępniono właśnie YouTube for Mobile, czyli mobilną wersję serwisu, która dostępna jest praktycznie z każdego miejsca.

YouTube for Mobile (m.youtube.com) mogą używać posiadacze telefonów przystosowanych do odbierania materiałów wymagających dużej szybkości przesyłu danych (RTSP) oraz korzystania z usług operatora 3G. Dotyczy to większości telefonów 3G. YouTube blisko współpracuje, między innymi z Motorolą , LG i Nokią .

Użytkownicy i partnerzy mogą personalizować ustawienia serwisu ”“ mają dostęp do opcji wykorzystywanych na YouTube, takich jak konta YouTube, Ulubione, Wideo, Kanały. Mogą także bezpośrednio ładować pliki z telefonów komórkowych, dzielić się nimi z innymi użytkownikami YouTube oraz oceniać pliki wideo bezpośrednio z telefonów komórkowych.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.