Z Internetu do telefonu komórkowego

Czy ulubiony serial lub program będziemy mogli oglądać na ekranie telefonu komórkowego? Wiele na to wskazuje, gdyż w tym roku czeka nas duża rewolucja jeśli chodzi o telewizyjne materiały w Internecie.

Jak zauważa Rzeczpospolita, do telewizyjnych platform internetowych (jak np. Interia.tv, wptv.pl czy tivi.pl) dołączy nowoczesny portal TVN.pl, który wzbogacony zostanie o profesjonalne produkcje fabularne, przeznaczone tylko na potrzeby sieci. Nad produkcją własnej serii internetowej zastanawia się TVP.

Czy przeznaczone na potrzeby Internetu krótkie epizody filmowe z Internetu wkroczą do telefonów komórkowych? Można na to liczyć, bo ”“ jak zauważa Rzeczpospolita - krótkie materiały multimedialne idealnie nadają się do dystrybucji w sieciach telefonii komórkowej. Warto dodać, że sieć Plus już udostępnia pierwszy polski serial nagrany specjalnie na potrzeby telefonów komókowych.

Źródło: Rzeczpospolita, www.Media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.