Zakup Play przez TP - żart? Nieporozumienie?

Z uwagą obserwujemy pojawiające się oferty ewentualnych przejęć i analizujemy ich wykorzystanie w ramach grupy TP, ale akurat o P4 - Play trudno wyrokować w tej chwili, czy to przedsięwzięcie przyniesie sukces biznesowy, powiedział w wywiadzie dla Rzeczpospolitej, Maciej Witucki, prezes Telekomunikacji Polskiej.

W ramach nowych usług szef TP poinformował dziennik, że telekom chce uruchomić na nowo triple-play, czyli Wideostradę TP wraz Multipakietem. - Obecnie Wideostrada działa bardzo dobrze i do końca roku uruchomimy ją w 42 największych miastach. Chcemy także wprowadzić ratalną sprzedaż komputerów osobistych jako element standardowej oferty dostępu do Internetu. Nie jesteśmy już firmą tylko od telefonów- dodał.

Więcej na ten temat w dzienniku Rzeczpospolita/Ekonomia i rynek w rozmowie Łukasza Deca i Piotra Buczka z Maciejem Wituckim, prezesem Telekomunikacji Polskiej 27.06.07

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.