Zamieszanie wokół telefonów Google

Kilka dni temu media obiegła informacja, że telefon Google nie istnieje. Czy naprawdę? Według dziennika The Wall Street Journal, w ciągu najbliższych tygodni internetowy gigant ma wreszcie zdradzić swoje plany odnoście telefonii mobilnej.

Jak pisze Gazeta Wyborcza powołując się na The Wall Street Journal, w ciągu dwóch tygodni Google ma ujawnić swoje plany. Według brytyjskiej gazety, telefony Google miałyby trafić na rynek w połowie 2008 roku. Wśród partnerów wymienia się tajwańskiego producenta HTC i koreańskie LG, a także operatorów: T-Mobile USA, Orange i sieć 3 należącą do koncernu Hutchison Whampoa.

Wcześniej mówiło się, że użytkownik gPhone będzie mógł prowadzić darmowe rozmowy w zamian za oglądanie reklam. Jednak kilka dni temu gruchnęła informacja, że podobno gPhone w ogóle nie istnieje. [url=https://worldgsm.pl/?artykul=828]Wczoraj informowaliśmy, że Google chce zdobyć mobilny rynek telefonii głównie swoimi nowymi rozwiązaniami.[/url]

Źródło: Gazeta Wyborcza, media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.