Zasady zdobywania punktów na WorldGSM.pl

System punktowy worldGSM umożliwia nam łatwiejsze i sprawniejsze ściąganie plików. Każdego dnia po Waszej interwencji tzn. po zalogowaniu koło nicku widzimy +3pkt. Po kliknięciu w ten link automatycznie dostajemy na swoje konto 3 punkty.

Całkowita suma Twoich punktów wyświetla się przy nicku. Oczywiście jeżeli nie wykorzystasz punktów jednego dnia zostają one na Twoim koncie!

Dodatkowo:
- za jeden wysłany post na forum dostajesz 3 punkty (więcej informacji pod tym linkiem );
- za komentarz dodany do aktualności na str. głównej (z ostatnich 6 dni news'ów) dostajesz 2 punkty; (obecnie wstrzymane)
- za dodanie tapety dostajesz 2 punkty (maksymalnie w ciągi dnia można dodać 3 tapety i najlepiej, żeby się nie powtarzały bo w innym wypadku ban);
- za dodanie pliku dostajesz 3 punkty (maksymalnie w ciągi dnia można dodać 5 plików)

Punkty za komentarze w newsach przyznawane są z opóźnieniem jednego dnia (czyli po napisaniu czekamy 24 godziny aż system doda nam pkt). Wprowadziliśmy to na wypadek spamowania w newsach w celu masowego zdobycia punktów. Podobnie jest z tapetami, lecz w tym wypadku trzeba oczekiwać na zatwierdzenie przez administratora/moderatora.

Pragnę przypomnieć, że jeden punkt umożliwia nam ściągnięcie jednego pliku.

Proszę pamiętać, że komentarze mają być zgodne z regulaminem i dot. tematu artykułu.

PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ TEGO WĄTKU!

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.