Zimowe ferie z Orange POP

Wkrótce w szkołach rozpoczną się zimowe przerwy świąteczne. Z tej okazji komórkowa sieć Orange, promując markę Nowy Orange POP, przygotowała cykl imprez na śniegu, które będą odbywać się w popularnych zimowych miejscowościach.


W okresie ferii zimowych (od 19 stycznia do 24 lutego 2008 roku) na stokach Zakopanego, Krynicy, Wisły, Korbielowa, Karpacza i Czarnej Góry odbędzie się cykl akcji Orange POP - Lawina do Przesady. Główną atrakcją każdego dnia stanie się lawina tysiąca piłek spadających ze stoku. Każda złapana piłka to gwarancja nagrody.

Poza rozgrzewką na świeżym powietrzu na gości czeka snowpark ze specjalnie przygotowanym torem do jazdy freestylowej. Początkującym snowboardzistom pomoże w śnieżnych akrobacjach team trenerów, wśród których znajdzie się m.in. wielokrotna mistrzyni Polski w Half Pipe, brązowa medalistka Mistrzostw Świata i olimpijka Paulina Ligocka, międzynarodowy sędzia snowboardu Szczepan Ligocki oraz trener freestyle Michał Andrzejewski.

źródło; www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.