Złota płyta dla Nokia

Nokia, jako sponsor pierwszego w Polsce i w całej Europie Środkowej i Wschodniej koncertu z cyklu MTV Unplugged, z udziałem Kayah, otrzymała złotą płytę za krążek „Kayah Unplugged”. Nagrodę wręczono podczas obchodów siódmych urodzin MTV Polska, które odbyły się w warszawskim klubie La Playa 5 lipca.

Koncert MTV Unplugged miał miejsce w grudniu 2006 r. Płyty CD i DVD z jego zapisem ukazały się na wiosnę 2007 r.

Działania muzyczne Nokia obejmują nie tylko sponsoring cyklu „MTV Unplugged”. Nokia wspiera także młode talenty (współpraca z Blue Cafe, Nokia DJ Cup) oraz organizuje imprezy muzyczne (festiwal muzyki, mobilności i sztuki multimedialnej Nokia Trends w lipcu 2006 r. i jego kontynuacja Nokia Trends Lab planowana na październik 2007 r.). Nokia współpracowała z telewizją MTV również przy produkcji programu N-Style ”“ kultowego programu o sportach miejskich i ekstremalnych, o najciekawszych koncertach i trendach w oprawie muzycznej, z dodatkiem interaktywnej rozrywki i multimediów.

Źródło: Agencja 21, Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.