Canal+ - promocje, oferty, kody, aktualności

Canal+ większości Polaków kojarzy się z telewizją satelitarną. Od 2016 r. francuski gigant postanowił jednak wejść na polski rynek telekomunikacyjny. Najpierw w ofercie Canal+ (wtedy jeszcze grupy nc+) pojawiła się możliwość wykupienia usług telefonii komórkowej, a kilka miesięcy później - także Internetu. Co oferuje potencjalnym klientom marka Canal+? Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich sieci. Usługi telefonii komórkowej w Canal+ świadczone są wyłącznie na zasadzie abonamentu, który można nabyć łącznie z telewizją lub osobno.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Canal+ - ostatnio dodane taryfy, oferty

Canal+ - Aktualności

Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Urząd Komunikacji Elektronicznej udostępnił dane dotyczące przenoszenia numerów komórkowych i stacjonarnych w czwartym kwartale ubiegłego roku, a także przedstawił statystyki za cały 2022 rok.

Katarzyna Baran 09.01.2023
Do którego operatora najczęściej przenosimy numer?

Do którego operatora najczęściej przenosimy numer?

Chcesz przenieść swój numer do innego operatora? Zwycięzca jest jeden! To kolejny kwartał, w którym T-Mobile wygrywa, jeśli chodzi o ilość przechodzących klientów. Właśnie ukazał się raport UKE z danymi na trzeci kwartał 2022 roku.

Katarzyna Baran 19.10.2022

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.