lajt mobile - promocje, oferty, kody, aktualności

Sieć lajt mobile to polska marka telefonii komórkowej, należąca do grupy Telestrada S.A. Firma jest operatorem wirtualnym (MNVO) działającym w oparciu o infrastrukturę sieci Plus. Telestrada rozpoczęła swoją działalność w maju 2013 roku - początkowo pod marką White Mobile. W 2015 r. zdecydowała się jednak na rebranding – oprócz zmiany nazwy na "lajt mobile" obejmował on również modyfikację oferty i sprofilowanie się jako marka celująca w młodego klienta. Obecnie lajt mobile oferuje pakiety na kartę oraz abonamenty dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

lajt mobile - ostatnio dodane taryfy, oferty

lajt mobile - Aktualności

Chcesz zmienić operatora? Sprawdź promocję w lajt mobile dla nowych abonentów.

Chcesz zmienić operatora? Sprawdź promocję w lajt mobile dla nowych abonentów.

Jeśli obecny operator nie do końca spełnia Twoje oczekiwania i zastanawiasz się nad zmianą, zapoznaj się z nową promocją w lajt mobile. Wybierając najtańszy lub najdroższy abonament, za pierwsze 3 miesiące zapłacisz o 10 zł mniej.

Katarzyna Baran 12.01.2023
Black Friday 2022 - przegląd ofert operatorów komórkowych

Black Friday 2022 - przegląd ofert operatorów komórkowych [aktualizacja]

Black Friday to świetna okazja na zakupy w dużo tańszych cenach, także prezentów przed zbliżającymi się świętami. Jeżeli planujesz zmienić dostawcę usług, czy kupić nowy telefon, warto sprawdzić, co z okazji Black Friday przygotowali operatorzy sieci komórkowych w Polsce. Poniżej znajdziesz zestawienie wszystkich ofert.

Katarzyna Baran 25.11.2022

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.