Lycamobile - promocje, oferty, kody, aktualności

Lycamobile to jedna z ciekawszych propozycji w świecie telefonii komórkowej. Jest to bowiem operator wyłącznie… wirtualny! Omawiana marka zadebiutowała w 2006 roku w Wielkiej Brytanii i od tego czasu zdążyła sobie zdobyć już 30 mln klientów w 19 krajach. W naszym państwie Lycamobile działa od 2011 roku. Podobnie jak na wszystkich pozostałych rynkach, na których firma ta jest obecna, polska Lycamobile świadczy swoje usługi wyłącznie w formule prepaid (na kartę).

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Lycamobile - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci Lycamobile

Chociaż Lycamobile działa wyłącznie na zasadach prepaid, nie oznacza to, że oferta tego operatora jest uboga czy też mało zróżnicowana. W Lycamobile znajdziesz bardzo dużo różnorodnych pakietów, w ramach których możesz korzystać z nielimitowanych połączeń głosowych, SMSów i MMSów do wszystkich sieci oraz pakietów mobilnego Internetu.

Tym, co wyróżnia Lycamobile od innych operatorów, jest wyraźne nastawienie na świadczenie usług telekomunikacyjnych nie tylko na rynku krajowym, ale i międzynarodowym. Lycamobile oferuje wyraźnie niższe od konkurencji ceny roamingu i stawki za połączenia głosowe, transfer danych czy SMSy i MMSy do innych krajów - bądź nawet oferty darmowych, nielimitowanych usług telekomunikacyjnych w przypadku niektórych państw. Omawiany operator powinien więc być jedną z opcji pierwszego wyboru dla tych, którzy często podróżują, pracują za granicą, czy mają rodzinę lub znajomych poza Polską.

Usługi dodatkowe w sieci Lycamobile

Lycamobile to operator stawiający na działalność online - i dlatego jego klientem możesz zostać bez wychodzenia z domu! Starter tej sieci możesz zamówić bezpośrednio na stronie internetowej marki www.lycamobile.pl/pl/checkout/. W ten sam sposób możesz również przenieść numer, czy kupić doładowanie.

Dla osób, które wolą bardziej tradycyjne rozwiązania, pozostaje możliwość nabycia startera i doładowań w wielu sklepach, czy kioskach (np. w sieci Żabka czy Ruch). To nie wszystko - Lycamobile jest częścią dużej grupy kapitałowej. Klienci tej marki telefonii komórkowej mogą więc skorzystać z szerokiego wachlarza usług innych podmiotów, wchodzących w skład tej grupy lub firm z nią współpracujących. Przykładem mogą być:

  • usługi ubezpieczeniowe (Lycainsure),
  • opieka zdrowotna (Lycahealth),
  • pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych i rezerwacji miejsc w hotelach (LycaFly).

Klienci Lycamobile mogą w tych i innych podmiotach współpracujących z ich operatorem cieszyć się zniżkami, promocjami i bonusami. Pełna i aktualna lista partnerów, jak również benefitów, na które mogą u nich liczyć klienci Lycamobile, dostępna jest na oficjalnej stronie operatora.

Lycamobile - Aktualności

Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Urząd Komunikacji Elektronicznej udostępnił dane dotyczące przenoszenia numerów komórkowych i stacjonarnych w czwartym kwartale ubiegłego roku, a także przedstawił statystyki za cały 2022 rok.

Katarzyna Baran 09.01.2023
Mega atrakcyjna oferta Lycamobile dla nowych klientów

Mega atrakcyjna oferta Lycamobile dla nowych klientów

Lycamobile jest operatorem wirtualnym świadczącym usługi tylko na kartę. Ze względu na atrakcyjne stawki za roaming i połączenia międzykrajowe jest szczególnie popularny wśród osób często podróżujących lub mających bliskich za granicą. Teraz Lycamobile ruszył z promocją, jakich próżno szukać u innych operatorów.

Katarzyna Baran 15.11.2022
Do którego operatora najczęściej przenosimy numer?

Do którego operatora najczęściej przenosimy numer?

Chcesz przenieść swój numer do innego operatora? Zwycięzca jest jeden! To kolejny kwartał, w którym T-Mobile wygrywa, jeśli chodzi o ilość przechodzących klientów. Właśnie ukazał się raport UKE z danymi na trzeci kwartał 2022 roku.

Katarzyna Baran 19.10.2022

Opinie (1)

Mulat 2023-01-03 22:43:37
Dobra oferta dla tych co wyjeżdżają za granicę w Europie. Tanie rozmowy bez narażania się na przekroczenie limitów w roamingu w Plusie, Orange, T-Mobile czy Play. W krajowych połączeniach czy SMSach najlepiej jak grono znajomych jest w tej samej sieci.

Przyłącz się do dyskusji i podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.