Mobile Vikings - promocje, oferty, kody, aktualności

Mobile Vikings to - co może być zaskakujące - marka nie skandynawska, ale… belgijska! Mobile Vikings działa w Polsce (od końca 2013 r.) i w macierzystej Belgii (do 30 listopada 2015 roku także w Holandii) jako wirtualny operator. W Polsce "wikingowie" działają za pośrednictwem infrastruktury sieci P4 (Play). Z oferty Mobile Vikings możesz korzystać tylko poprzez wykupywanie pakietów na kartę (prepaid). Klienci, którzy nie chcą pamiętać o konieczności doładowywania konta, mają jednak możliwość ustawienia comiesięcznej subskrypcji na swojej karcie płatniczej.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Mobile Vikings - ostatnio dodane taryfy, oferty

Mobile Vikings - Aktualności

Zmiana operatora bez czekania na kuriera z umową? Teraz to możliwe!

Zmiana operatora bez czekania na kuriera z umową? Teraz to możliwe!

Jeśli chcemy kupić nowy numer lub przenieść dotychczasowy do nowego operatora możemy zrobić to co prawda przez internet (wypełnić formularz), ale żeby dopełnić formalności i tak musimy czekać na kuriera, aby okazać mu dowód osobisty i podpisać umowę. Od teraz w Mobile Vikings można zrobić to w 100% online!

Katarzyna Baran 22.04.2024
Subskrypcja - czy to lepszy wybór niż abonament lub oferty na kartę i mix?

Subskrypcja - czy to lepszy wybór niż abonament lub oferty na kartę i mix?

Pierwsza w historii sieć komórkowa na świecie (NTT) została uruchomiona w Japonii w 1979 r. Łączność mobilna towarzyszy już więc ludzkości od 43 lat. W ciągu całego tego okresu telefonia przenośna odmieniła wiele dziedzin naszego życia, jednocześnie sama podlegając dynamicznym zmianom. W toku tych ciągłych przemian pewne elementy pozostały jednak niewzruszalne; jednym z nich są stosowane przez operatorów modele rozliczania się z klientami.

Luiza Głowik 03.10.2023
Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Urząd Komunikacji Elektronicznej udostępnił dane dotyczące przenoszenia numerów komórkowych i stacjonarnych w czwartym kwartale ubiegłego roku, a także przedstawił statystyki za cały 2022 rok.

Katarzyna Baran 09.01.2023
Do którego operatora najczęściej przenosimy numer?

Do którego operatora najczęściej przenosimy numer?

Chcesz przenieść swój numer do innego operatora? Zwycięzca jest jeden! To kolejny kwartał, w którym T-Mobile wygrywa, jeśli chodzi o ilość przechodzących klientów. Właśnie ukazał się raport UKE z danymi na trzeci kwartał 2022 roku.

Katarzyna Baran 19.10.2022

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.