Otvarta Mobile - promocje, oferty, kody, aktualności

OTVARTA mobile to polska marka telefonii komórkowej. Należy do wirtualnych sieci GSM - usługi klientom świadczy za pomocą nadajników Plusa. Właściciel sieci, firma Otvarta Sp. z o.o., jest obecny na rynku od 2004 r. Otvarta początkowo oferowała jednak usługi telekomunikacyjne wyłącznie dla firm, a na klientów indywidualnych otworzyła się dopiero w 2018 r. Mogą oni wybrać jeden z 7 abonamentów, gwarantujących (w zależności od wybranego wariantu) dostęp do połączeń głosowych, SMSów i MMSów, Internetu mobilnego, a nawet sieci 5G. OTVARTA mobile to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek telefonii komórkowej w Polsce (już ponad setka punktów sprzedaży na terenie kraju).

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Otvarta Mobile - ostatnio dodane taryfy, oferty

Otvarta Mobile - Aktualności

Jak aktywować kartę eSIM?

Jak aktywować kartę eSIM?

Karta eSIM to prawdziwa rewolucja! eSim to następca tradycyjnych kart SIM na miarę XXI w. Ten typ karty daje Ci niezwykłą wolność i elastyczność. Aktywuj eSIM, by prowadzić aktywne życie bez ograniczeń! Poniżej wyjaśniamy, jak to zrobić. Przedstawiamy również, czym jest eSIM i jak działa.

Luiza Głowik 22.02.2023
Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Urząd Komunikacji Elektronicznej udostępnił dane dotyczące przenoszenia numerów komórkowych i stacjonarnych w czwartym kwartale ubiegłego roku, a także przedstawił statystyki za cały 2022 rok.

Katarzyna Baran 09.01.2023
Do którego operatora najczęściej przenosimy numer?

Do którego operatora najczęściej przenosimy numer?

Chcesz przenieść swój numer do innego operatora? Zwycięzca jest jeden! To kolejny kwartał, w którym T-Mobile wygrywa, jeśli chodzi o ilość przechodzących klientów. Właśnie ukazał się raport UKE z danymi na trzeci kwartał 2022 roku.

Katarzyna Baran 19.10.2022
Najtańszy abonament telefoniczny na rynku

Najtańszy abonament telefoniczny na rynku

OTVARTA to obecnie jedna z najtańszych sieci komórkowych w Polsce, oferująca abonament telefoniczny w bardzo dobrej cenie. Sieć w swojej ofercie uwzględnia najważniejsze potrzeby abonentów, oferując bezpłatne wiadomości tekstowe i multimedialne, a także darmowe, nielimitowane połączenie do wszystkich sieci.

Katarzyna Baran 28.03.2022

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.