UPC - promocje, oferty, kody, aktualności

UPC - firma najbardziej znana z Internetu światłowodowego - od pewnego czasu poszerzyło działalność o ofertę mobilną. Usługi komórkowe UPC dla klientów indywidualnych i biznesowych to przemyślany wybór abonamentów (operator ten nie świadczy usług w systemie prepaid), które poza rozmowami umożliwiają korzystanie z SMSów, MMSów i Internetu mobilnego. Od 1 kwietnia 2022 r. UPC stało się częścią Play (który wykupił firmę od jej poprzedniego właściciela, brytyjskiego Liberty Group) i od tego czasu opiera się na infrastrukturze P4.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

UPC - ostatnio dodane taryfy, oferty

UPC - Aktualności

Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Który operator zyskał najwięcej klientów w 2022 roku?

Urząd Komunikacji Elektronicznej udostępnił dane dotyczące przenoszenia numerów komórkowych i stacjonarnych w czwartym kwartale ubiegłego roku, a także przedstawił statystyki za cały 2022 rok.

Katarzyna Baran 09.01.2023
Wspólna oferta Play i UPC

Wspólna oferta Play i UPC

Całkiem niedawno operator Play przejął UPC. Z tej okazji przygotowano pierwszą wspólną promocję dla klientów, w której można zyskać aż 2 lata abonamentu za darmo!

Katarzyna Baran 30.05.2022

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.