Virgin Mobile - promocje, oferty, kody, aktualności

Virgin Mobile Polska to owoc trwającej od 2012 r. współpracy Virgin Group i P4 (operatora Play). Virgin Group to konsorcjum ponad 400 firm, których twórcą i założycielem jest słynny brytyjski przedsiębiorca o ekscentrycznym usposobieniu - Richard Branson. Sława właściciela Virgin Mobile nie jest jednak jedynym atutem, przyciągającym klientów tak w Polsce, jak i na świecie (operator ten jest obecny w sumie w 9 krajach na świecie - podobnie jak w Polsce, opiera się tam na współpracy Virgin Group z wybranym, krajowym operatorem).

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Virgin Mobile - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci Virgin Mobile

Ponad 20 milionów klientów, jakich do tej pory pozyskało na świecie Virgin Mobile, skusiła atrakcyjna oferta usług telefonii komórkowej (zarówno na kartę, jak i w abonamencie) oraz Internetu mobilnego. W przypadku każdego z wymienionych rodzajów usług telekomunikacyjnych klient może wybrać spośród kilku dostępnych wariantów ten, który jest najbardziej dopasowany do jego potrzeb. Warte uwagi jest to, że w Virgin Mobile możesz wykupić pakiet Internetu, nie łącząc go z usługami telefonii komórkowej. Wielu operatorów nie oferuje takiej możliwości.

Jeśli chodzi o abonament telefoniczny niewątpliwym novum jest możliwość wykupienia abonamentu grupowego. Polega on na opłacaniu kilku kart SIM w ramach jednej umowy - przy czym za drugi i każdy kolejny numer płaci się o połowę mniej. Abonament grupowy w Virgin Mobile to więc opcja godna polecenia wszystkim, którzy aktywnie korzystają z kilku telefonów (np. prywatnego i służbowego).

Usługi dodatkowe w sieci Virgin Mobile

Virgin Mobile nie planuje otwierać w Polsce salonów - obsługa klienta (w tym nabycie startera, doładowanie konta, czy podpisanie umowy na abonament) ma w założeniu odbywać się wyłącznie online. Klienci, którzy wolą bardziej tradycyjne rozwiązania, mogą jednak zawsze złożyć wizytę w placówce partnerskiej (m.in. w punktach Poczty Polskiej, kioskach Ruchu, itp. - pełna i aktualna lista podmiotów współpracujących znajduje się na stronie internetowej Virgin Mobile), gdzie mogą załatwić wszystko to, co na stronie internetowej.

Virgin Mobile - Aktualności

1500 GB za darmo przez rok w Virgin Mobile

1500 GB za darmo przez rok w Virgin Mobile

Virgin Mobile wystartowało ze świetną promocją dla użytkowników telefonów na kartę. Duży pakiet internetu czeka zarówno na obecnych, jak i na nowych klientów.

Katarzyna Baran 14.09.2022

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.