Telefony marki HTC

Początkowo, firma funkcjonowała jako Original Design Manufacturer i zajmowała się outsourcingiem. Teraz, firma przyjęła nazwę HTC i zajmuje się produkcją telefonów m.in. dla Orange, T-mobile, Vodafone, Siemens, itd. Producent jest również właścicielem firmy Dopod działającej również w branży elektroniki komunikacyjnej na rynkach azjatyckich.

Modele marki HTC (75)

Najnowsze
Najnowsze
Alfabetycznie
1 z 5

Firma HTC wyprodukowała pierwszy, dostępny na rynku telefon z systemem android. Wystąpił on pod nazwą T-Mobile G1 oraz w Polsce – Era G1. W Polsce, urządzenia firmy HTC sprzedawane są pod nazwami operatorów komórkowych (np. MDA T-Mobile oraz SPV Orange).

W ciągu kilku lat firma zdobyła wielkie uznanie na rynku telefonów komórkowych. Zajęła drugie miejsce w raporcie Business Week wśród przedsiębiorstw o najlepszej perspektywie rozwojowej w Azji w 2007 roku oraz trzecie miejsce w 2006 roku na świecie.

Firma współpracowała z takimi producentami, jak: Intel, Texas Instruments oraz Qualcomm, Orange, 02, T-Mobile, Vodafone, Cingular, Verizon, Sprint i NTT DoCoMo.

Produkty HTC słyną ze swej innowacyjności. Firma wciąż poszerza swą ofertę wzbogacając ją o telefony o innowacyjnych kształtach, aplikacjach, które mają sprostać potrzebom klientom zarówno przeciętnym, jak i biznesowym.

Cel HTC, to tworzyć wciąż coraz bardziej nowoczesne urządzenia do bezprzewodowej komunikacji, które pozwalają na jak największą wolność i korzystanie z nich w każdej sytuacji, a szczególnie podczas podróży.

Aktualności dla marki HTC

Logo HTC

Znaczny spadek zysków HTC

Tajwański producent telefonów - HTC miło nie będzie wspominał ubiegłego roku. Zanotował znaczny spadek zysków i to aż o 25.5%. Przychód netto spadł dokładnie o 25.5 % do 364.26 miliona dolarów amerykańskich. Przypomnijmy, że rok wcześniej przychód wynosił 489.25 mln $. Analitycy firmy przewidywali zysk w okolicach 441.05 $ - jak widać nie sprawdził się. Zapewne duży wpływ na to miał obecny kryzys.

Piotrus488 14.04.2022
Logo HTC

HTC Sensation XL

Na rynku telekomunikacyjnym ukazał się nowy telefon HTC wyposażony w technologię Beats Audio. Sensation XL posiada ekran dotykowy o przekątnej 4,7 cala. We wnętrzu znajduje się aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z obiektywem mającym ogniskową 28 mm, przesłonę f2.2 i czujnik BSI pozwalający na robienie zdjęć przy słabym oświetleniu. Tryb wideo pozwala kręcić przejrzyste filmy o czystym dźwięku.

equattro24 14.04.2022
Logo HTC

HTC Sensation XE

Smartfon HTC Sensation XE jest pierwszym telefonem, który wykorzystuje technologię Beats Audio. Powyższa technologia polega na połączeniu oprogramowania i rozwiązań sprzętowych, które umożliwiają słuchanie muzyki w sposób zamierzony przez wykonawców.

equattro24 14.04.2022
Logo HTC

Rekordowe zyski HTC

Obiecująco przedstawiają się wyniki finansowe firmy HTC. Czwarty miesiąc z rzędu tajwańska firma odnotowało rekordowe zyski. W ubiegłym miesiącu sprzedaż smartfonów wzrosła aż o 83% w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Piotrus488 14.04.2022
Logo HTC

HTC Merge – jaki jest?

Nowy model HTC Merge został wreszcie oficjalnie pokazany na zdjęciach. Już od jakiegoś czasu pojawiały się informacje o tym modelu, ale nigdy nie były to informacje sprawdzone. Były to jedynie przedostające się do mediów przecieki, a do jedynej prezentacji doszło podczas targów CTIA.

equattro24 14.04.2022
Logo HTC

Pięć nowych modeli HTC na worldGSM

Przed momentem w serwisie pojawiły się szczegółowe opisy telefonów firmy HTC tj. Hero, HDmini, HD7, Legend oraz WildFire.

Piotrus488 14.04.2022
Logo HTC

Model HTC Desire White za kilka dni w Polsce

Firma HTC wyprodukowała białego smartfona. Jest nim model Desire, który właśnie za kilka dni oficjalnie trafi na polski rynek.

equattro24 14.04.2022
Logo HTC

Nowy smartfon HTC T8788 oparty na systemie Windows Phone 7

Co jakiś czas pojawiają się informacje na temat kolejnych telefonów komórkowych z Windows Phone 7. Pierwsze z urządzeń mają mieć premierę w październiku bieżącego roku. Im bliżej premiery to informacji jest coraz więcej.

equattro24 14.04.2022