Telefony marki myPhone

Początki firmy sięgają roku 2007, kiedy to struktury spółki TelForceOne podjęły decyzję o uruchomieniu produkcji telefonów komórkowych. W składzie powstałej struktury znaleźli się fachowcy zarówno polscy, jak i czescy. W 2008 roku, na rynku znalazły się pierwsze telefony typu dual SIM. W 2009 roku, w ofercie firmy znalazły się telefony z serii MyPhone Simple Life.

Modele marki myPhone (54)

Najnowsze
Najnowsze
Alfabetycznie
1 z 3

Seria MyPhone Simple Life, to świetne rozwiązanie dla osób w starszym wieku, a także ceniących sobie przyjazną i nieskomplikowaną obsługę telefonu. Przede wszystkim świadczy o tym proste menu, do którego użyto dużej i wyraźnej czcionki widocznej na kontrastowym tle. Kolejnym atutem są duże klawisze, która znacznie usprawniają wybieranie numeru, bądź też pisanie wiadomości SMS. Bardzo przydatną jest także funkcja SOS pozwalająca na wezwanie pomocy w krytycznej sytuacji. Opcję SOS posiada większość telefonów MyPhone. Zablokowanie klawiatury poprzez wpisywanie kodu zostało zastąpione umieszczonym z boku suwakiem. Co więcej, telefony MyPhone umożliwiają dłuższy czas prowadzenia rozmów. Okres czuwania telefonu to ok. 21 dni. Telefony posiadają 36 miesięczną gwarancję.

Celem przewodnim firmy jest łamanie wszelkich barier w dostępie do nowych technologii. Firma stara się zastosować w swych produktach innowacje, które zazwyczaj zawarte są w drogich gadżetach.

Aktualności dla marki myPhone

Logo myPhone

MyPhone na święta

Firma myPhone wprowadza na rynek promocyjną ofertę przedświątecznej sprzedaży telefonów komórkowych. Są to cztery promocje.

equattro24 14.04.2022
Logo myPhone

myPhone 6500 METRO już dostępny

Polski producent telefonów komórkowych wprowadza na rynek model myPhone 6500 METRO.

piotrek 14.04.2022
Logo myPhone

Telefony myPhone w sieci Tech Data Polska

Producent i dystrybutor aparatów myPhone - TelForceOne zawarł umowę z jednym z największych dystrybutorów akcesoriów i technologii IT - firmą Tech Data Polska.

Piotrus488 14.04.2022