Telefony marki Oppo

Oppo jest jedną z licznych marek należących do koncernu BBK Electronics. Historia Oppo sięga początku lat 80. ubiegłego wieku.

Modele marki Oppo (35)

Najnowsze
Najnowsze
Alfabetycznie
1 z 2

Pod marką Oppo znajduje się wiele urządzeń, jednak na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim telefony komórkowe, które w stosunkowo krótkim czasie zdobyły sobie ogromną liczbę zwolenników na całym świecie. Choć marka nie należy do tych najbardziej promowanych, smartfony wypuszczane przez nią na rynek bez wątpienia zasługują na szczególne zainteresowanie. Aparaty telefoniczne wykorzystują między innymi ColorOS (jest to nakładka na system Android). Choć jest to niepozorny element, ma on bardzo duży wpływ na płynne działanie urządzenia. Telefony Oppo dysponują również nieczęsto spotykanym w telefonach komórkowych trybem nocnym, pozwalającym na wyświetlanie czarnego tła nawet w tych aplikacjach, które takiego trybu nie obsługują.

Oppo dzięki Hyper Boost będą również idealnymi telefonami dla graczy. W czasie gry zwiększona jest responsywność dotyku, urządzenie działa płynnie, bez zbędnych zakłóceń.