Alcatel-Lucent liderem na rynku dostawcy DSL

Zdjęcie prezentacyjne artykułu Alcatel-Lucent liderem na rynku dostawcy DSL

Firma Alcatel-Lucent poinformowała, że według danych na koniec pierwszego kwartału 2007 r., przedstawionych w raporcie agencji analitycznej Dell”™Oro, jest liderem rynku pod względem dostaw rozwiązań DSL i IP DSLAM.

Skumulowany udział Alcatela-Lucenta w rynku IP DSLAM wynosi 26%, co daje firmie pierwszą pozycję już drugi kwartał z rzędu. Alcatel-Lucent potwierdził również swoją pozycję lidera pod względem dostaw rozwiązań DSL ogółem. Skumulowany udział firmy w tym segmencie rynku wyniósł 41%, a więc jest znacznie ponad dwa razy większy niż udział konkurencyjnego dostawcy plasującego się na drugim miejscu w rankingu. W pierwszym kwartale 2007 r. Alcatel-Lucent dostarczył ponad 7,3 mln linii DSL i tym samym przekroczył łączną liczbę 133 mln dostarczonych linii DSL.

Alcatel-Lucent w dalszym ciągu jest niekwestionowanym liderem na rynku DSL. Jego produkty ISAM wdraża ponad 150 klientów, wśród których znajduje się 20 największych na świecie operatorów sieci DSL. Alcatel-Lucent udostępnia swoim klientom najszerszą ofertę produktów we wszystkich segmentach rozwiązań dostępowych. Stale ponosi duże nakłady inwestycyjne na innowacje i nowe technologie, a także oferuje klientom programy doradztwa biznesowego, udziela wszechstronnego wsparcia technicznego w dziedzinie pomocy technicznej w realizacji wielkich, skomplikowanych, kompleksowych wdrożeń we wszystkich regionach świata, czytamy w komunikacie prasowym firmy.

Źródło: Alcatel-Lucent, Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.