Dzwonimy za grosza do Wielkiej Brytanii

IPFON obiera kierunek na Wielką Brytanię i już w najbliższą niedzielę, 8 lipca, rozmowy do Anglii będą za 1 grosza. Promocja towarzyszy kolejnym emocjom związanym z występem Roberta Kubicy na torze w Silverstone w Wielkiej Brytanii.

8 lipca, w dniu kolejnego etapu Formuły 1, za rozmowy z sieci IPFON na numery stacjonarne w Wielkiej Brytanii, użytkownicy operatora zapłacą tylko 1 grosza netto za minutę połączenia (normalna stawka na ten kierunek to 9 groszy netto).

Promocja IPFON obejmuje te państwa, w których odbywają się wyścigi Formuły 1. Po Wielkiej Brytanii, kolejne Grand Prix Formuły 1 odbędzie się 22 lipca w Niemczech. W tym dniu rozmowy z sieci IPFON na numery stacjonarne do Niemiec także będą w cenie 1 grosza netto za minutę połączenia (normalna opłata na połączenia do Niemiec to 9 groszy netto za minutę). Oferta IPFON to świetna okazja, by porozmawiać z bliskimi oraz kibicami z tych państw i podzielić się wrażeniami z występu naszego rodaka za 1 grosza.

Osoby, które nie są jeszcze użytkownikami sieci IPFON, mogą uczynić to w prosty sposób. Trzeba mieć dostęp do sieci Internet i zarejestrować się na stronie internetowej operatora (www.ipfon.pl). Każdy otrzyma za darmo numer telefonu i może już korzystać z usług IPFON. Jeśli ktoś nie chce dzwonić za pomocą programu komputerowego, może zaopatrzyć się w specjalną, niewielką bramkę VoIP (koszt ok. 200 zł brutto), do której podłączyć trzeba dowolny aparat telefoniczny. Użytkownik IPFON nie płaci abonamentu, a jedynie niewielkie opłaty za połączenia przy sekundowym naliczaniu: 9 groszy brutto za minutę połączenia na numery stacjonarne w Polsce i od 11 groszy za granicę.

IPFON to sieć telefonii internetowej.

Źródło: IPFON, Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.