Który smartfon dostał nagrodę za najlepszy w 2022 roku?

Który smartfon dostał nagrodę za najlepszy w 2022 roku? (MWC)

Zakończyła się już tegoroczna edycja targów MWC (Mobile World Congress) w Barcelonie. Organizatorzy jak co roku przyznają nagrody GLOMO (Global Mobile Awards) w różnych kategoriach m.in. dla najlepszego smartfona. Które urządzenie uznano na najlepsze w 2022 roku?

Nagrody GLOMO 2023 - najlepsze rozwiązania mobilne

Targi MWC to jedno z największych wydarzeń w branży technologicznej. Są okazją do prezentacji sprzętu i innowacji w zakresie technologii mobilnej. W trakcie targów odbywają się także konferencje, wykłady i panele dyskusyjne, w których biorą udział eksperci i liderzy z branży.

Organizatorzy targów co roku przyznają wyróżnienia GLOMO w różnych kategoriach m.in. najlepszy smartfon, najlepsze rozwiązanie IoT (Internet of Things - internet rzeczy), aplikacja mobilna itp. Jury składa się z ekspertów z branży technologicznej, marketingowej i biznesowej. Nagrody GLOMO 2023 zostały przyznane dla urządzeń i rozwiązań wydanych w roku 2022. 

I tak prestiżowa nagroda za najlepszy smartfon 2022 roku trafiła do modelu iPhone 14 Pro. W uzasadnieniu podano, że “nagroda za najlepszy smartfon łączy w sobie wybitne osiągnięcia, innowacyjność i przywództwo”.

iPhone 14 Pro wybrany najlepszym smartfonem 2022 roku
iPhone 14 Pro wybrany najlepszym smartfonem 2022 roku

Najważniejsze dane techniczne iPhone 14 Pro:

  • ekran OLED 6,1”
  • aparat 48+12+12 Mpx
  • aparat przedni 12 Mpx
  • procesor A16 Bionic 3,46 GHz
  • 6 GB RAM
  • system iOS 16
  • bateria Li-Ion 3200 mAh

Jury wyróżniło także inne modele smartfonów: Google Pixel 7 Pro, Nothing Phone (1), Samsung Galaxy Z Flip 4 oraz Samsung Galaxy S22 Ultra.

Laureatów nagród we wszystkich kategoriach można znaleźć tutaj.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.