Tag - Apple

Który smartfon dostał nagrodę za najlepszy w 2022 roku?

Który smartfon dostał nagrodę za najlepszy w 2022 roku?

Zakończyła się już tegoroczna edycja targów MWC (Mobile World Congress) w Barcelonie. Organizatorzy jak co roku przyznają nagrody GLOMO (Global Mobile Awards) w różnych kategoriach m.in. dla najlepszego smartfona. Które urządzenie uznano na najlepsze w 2022 roku?

Katarzyna Baran 06.03.2023
Plus odkupi Twojego starego iPhone'a i da sporą zniżkę na nowszy model

Plus odkupi Twojego starego iPhone'a i da sporą zniżkę na nowszy model

Rusza Program Plus Odkup, który jest wyjątkową okazją dla fanów firmy Apple. Jego założenie jest takie, że sprzedajesz Plusowi starego iPhone’a, a w zamian dostajesz dużą zniżkę na zakup nowego.

Katarzyna Baran 31.01.2023
Play obniża cenę iPhone'ów

Play obniża cenę iPhone'ów

Smartfony marki Apple cieszą się ogromną popularnością. Jest to jednak produkt z półki premium, za który trzeba niemało zapłacić. Teraz w Play można skorzystać z obniżki nawet o 300 zł!

Katarzyna Baran 23.01.2023
Znajdź mój telefon

Znajdź mój telefon

Nie ma chyba osoby, której nie zdarzyłoby się gdzieś zgubić telefonu, zapominając o miejscu, w którym został położony. Na szczęście dziś w prosty sposób można odnaleźć zgubę. Wystarczy skorzystać z nowej funkcji oferowanej przez Google ''znajdź mój telefon'' (dostępnej na system Android i na iPhone'y). To dobra, skuteczna i co najważniejsze bezpieczna opcja niewymagająca instalacji dodatkowych aplikacji.

Monika Olszewska 15.03.2022
Gdzie jest mój telefon? Jak znaleźć położenie telefonu?

Gdzie jest mój telefon? Jak znaleźć położenie telefonu?

Powodów, dla których możemy chcieć namierzyć urządzenie, jest co najmniej kilka. Najgorszy scenariusz to ten, kiedy ktoś nam go ukradnie. Jednak zgubienie telefonu również może nam przysporzyć zmartwień. Co wtedy należy zrobić? Warto wiedzieć, że mamy do dyspozycji dwa rozwiązania. Jedno to namierzenie numeru telefonu, drugie to namierzenie samego urządzenia.

Michał Borowiec 15.03.2022
Logo Apple

Apple w salonach Play i sklepach Carrefour

Wyłączny dystrybutor produktów Apple w Polsce, firma iSource S.A., rozwija swoją sieć sprzedaży. Od września iPody i akcesoria do tych popularnych odtwarzaczy można kupić w sklepach Carrefour i salonach sieci komórkowej Play.

Piotrus488 10.09.2008
Logo Apple

Muzyczna rewolucja Nokii i Apple

Od dawna wiadomo, że telefon komórkowy nie służy jedynie do telefonicznych rozmów. Nokia, największy producent telefonów komórkowych oraz Apple, producent multimedialnych odtwarzaczy muzycznych, szykują muzyczną rewolucję - nieograniczony dostęp do milionów utworów.

Piotrus488 24.03.2008
Logo Apple

Apple ulepszy iPhone

W przyszłym roku Apple, producent multimedialnego telefonu komórkowego iPhone, który po podbiciu Ameryki powoli zdobywa rynki Europy, wprowadzi nową wersję swojego cacka.

Piotrus488 14.04.2022